Warning: Error while sending QUERY packet. PID=824139 in /home/oyundann/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1868
anasayfagorsel11402590938

Traffic Racer Mobil Oyun

Mobil Oyunlar Göksu

Tamamen Türk yapımı olan bu oyun, gerek grafikleriyle gerek iyi bir araba simulasyonu olmasıyla Google Play’ de nam salmıştır. Bir çok oyuncunun beğenisini kazanan bu oyun Türk mobil oyun severlerinde beğenisini kazanıp göğsünü kabartmıştır.

Gerçek hayatta yapamayacağınız hamleleri bu oyunda gerçekleştirebilir, istediğiniz gibi araçları sollayabilir ve araçları solladıkçada rekor üstüne rekorlar kırabilirsiniz. Her yarış sonunda ilerlemenize bağlı olarak oyunun derecelendirmesine göre belli miktarda para kazanırsınız. Bu paralar ile 33 farklı araçtan birini seçebilir, çeşitli jantlar ve tekerlekler kullanabilir, kısacası arabanızı modifiye edebilirsiniz.

Ayrıca arabanızı upgrade ederek daha fazla ilerleyebilir vede daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyundaki çift yönde trafik, tek yönde trafik modları ve yabancı ülkelerde yaşayan oyuncular için ters şerit ve ters direksiyon özellkleri baya etkileyici doğrusu. Oyuna etkileyici bir hava katmış. Oyunda arabayı kontrol etmekte epey kolay, zorlanmayacağınızı temin ederiz.

Oyunda Tofaş marka arabada bulunmakta ve onu modifiye edip trafikte kargaşa yaratmak sizin elinizde. Oyun 200.000.000+ indirme  sayısına sahip. Ayrıca değişik haritalarda mesafe katederek arakadaşlarınızla skorlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Oyun sürekli güncellenmekte olup, Google Play’ de sürekli üst sıralarda bulunmaktadır.

 

Oyun İçi Görüntüler :

unnamed (1)

screenshot38

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Göksu {Göksu}

10.07.1999 Afyonkarahisar doğumluyum. Memleketim Isparta/Yalvaç. Yaklaşık 4 yıllık blog tecrübem var. Bu işlerle uğraşmayı seviyorum, inşallah sizleri mutlu edebilirim.

“Traffic Racer Mobil Oyun” üzerine 1 yorum

  1. onureiz diyor ki:

    Çok güzel bir değerlendirme. Oyunu oynuyorum ve dediklerine de aynen katılıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir