Total War: Warhammer’ın Açıklanan Sistem Gereksinimleri

Oyun Haberleri Göksu

Geçtiğimiz yıllarda ki başarılı oyunlarıyla tanıdığımız SEGA şirketi, seriye yeni bir oyun daha katma peşinde. Bu oyun 2 oyunun karışımı şeklinde olacak ve tabi ki adından da anlaşılacağı üzere baskın taraf Total War olacak. Oynanışın değişmeyeceği aksine ırkların değişeceği ve yeni asker ve ülkelerin geleceği bu yeni oyun adına güncel sistem gereksinimlerini sizler için paylaşıyoruz.

total_war_warhammer-5

Oyun 24 Mayıs tarihinde mağazalarda ki yerini bulacak. Üzgünüz fakat güncel bir ekran karınız yok ise bu oyunun keyfini çıkaramayacaksınız. Canavar gibi bir sistem isteyen oyunumuzu rahat bir şekilde oynayabilmek için bir Nvidia GTX 760’a sahip olmanız gerekmekte. Bunun yanında, diskinizde 40 GB’lık boş alanı da gözden çıkarmalısınız. Bu serinin can alıcı noktalarından biri ise muhteşem grafikleri. Oyunu indirmeden önce bu özelliklere kesinlikle bakınız. Aksi taktirde hüsrana uğrayabilirsiniz..

Minimum Sitem Gereksinimleri :

İşletim sistemi: Windows 7-Windows 8-Windows 8.1-Windows 10(Oyun sadece 64 bit’i desteklemekte..)
İşlemci: Intel Core i5-4570
Bellek: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 , AMD Radeon R9 270X (DirectX 11 uyumlu olmalı.) ya da düzeylerinde ki ekran kartları..
Disk alanı: 40 GB boş disk alanı gerekir.

Önerilen Sitem Gereksinimleri :

İşletim sistemi: Windows 7-Windows 8-Windows 8.1-Windows 10(Oyun sadece 64 bit’i desteklemekte..)
İşlemci: Intel Core i7-4790K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran kartı: Nvidia GTX 980, AMD Fury X (DirectX 11 uyumlu olmalı.) ya da daha üst ekran kartları..
Disk alanı: 40 GB boş disk alanı gerekir.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Göksu {Göksu}

10.07.1999 Afyonkarahisar doğumluyum. Memleketim Isparta/Yalvaç. Yaklaşık 4 yıllık blog tecrübem var. Bu işlerle uğraşmayı seviyorum, inşallah sizleri mutlu edebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir