Sızdırılan iPhone 7 Fotoğrafı Aslında Meizu Pro 6’ya Aitmiş!

Teknoloji Merthan

Geçtiğimiz günlerde çift kameralı bir telefonun fotoğrafı yayınlanmıştı. Hepimizin iPhone 7 sandığı bu telefon aslında Meizu Pro 6’ya aitmiş.

Geçtiğimiz günlerde Apple hakkında bilgilerin paylaşıldığı MacRumors tarafından iPhone 7 ye ait olabileceği düşünülen bir fotoğraf yayınlanmıştı. Çoğu kişiye gerek dış görünüşü gerekse kamerasıyla oldukça gerçekçi gelmişti.

iPhone 7’de olması beklenen çift kamera özelliği MacRumors tarafından yayınlanan fotoğraftaki telefonun da sahip olduğu bir özellik olduğundan ve yeni iPhone modellerinde görmeyi beklediğimiz The Smart Connector ismi verilen, telefonu herhangi bir yere bağlamadan şarj etmemizi sağlayan telefonun arkasındaki o küçük noktalardan dolayı hepimiz bu telefon görüntüsünün iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’a ait olabileceğini düşündük.

Fakat işin gerçeği, bu görüntü Meizu Pro 6’ya aitmiş. Meizu modellerinin görünümleriyle iPhone’ları andırması ve birinin bu telefonun üzerine Apple logosunu yerleştirmesinin üzerine hepimiz bu telefonun iPhone 7 olduğunu sandık.

Ayrıca Meizu Pro 6’da aynı iPhone 7’de olması beklendiği gibi çift kameraya sahip. Telefon iPhone 7 değil fakat iPhone 7’nin de aynı bu şekilde olması bekleniyordu. Yani anten çizgilerinin olmamasıyla ve çift kameraya sahip olmasıyla iPhone 7, Meizu Pro 6’ya görünüş bakımından oldukça benzeyecek gibi duruyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Merthan {Merthan}

Eskişehir doğumlu. Teknoloji ve oyun tutkunu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir