Warning: Error while sending QUERY packet. PID=819764 in /home/oyundann/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1868
3308692-prophet-crysis-3-15651-1920x1080

Crysis Uçma Hilesi Nasıl Yapılır

Hata ve Çözümler Batuhan

Crysis , Türk yapımı diyebileceğimiz bir FPS oyunudur.Oyunda korelilerle , uzaylılarla ve yeri geldiğinde Cell birimleriyle savaşmaktayız.Peki Crysis 1 ve Crysis 2’de uçma hilesi nasıl yapılır?Bu yazımda sizlere bunu anlatacağım.

Crysis Uçma Hilesi Nasıl Yapılır 

 Öncelikle Crysis 1 ve Crysis 2’de hile yapmak için oyunun kısayol yani oyunu çalıştıracak .exe simgesine sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra hedef satırının sonuna -DEVMODE yazmalısınız.Bunu yaptıktan sonra oyundayken é tuşuna ( shift + ” tuşu ) tıkladığınız zaman hile kodunu yazabilirsiniz.

 Crysis uçma hilesi kodu F3’tür.F3 tuşu ile hileyi yapabileceksiniz tabi önce yukarıda anlattıklarımı uygulamanız gerekiyor.Ayrıca eğer laptop kullanıyorsanız F3 tuşuna FN tuşuyla beraber basmanız gerekebilir.Çünkü bazı laptoplarda F3 ses açma – azaltma veya ekran parlaklığını artırma – azaltma görevlerini görüyor.

 Arkadaşlar sizin için Crysis 1 ve Crysis 2’de nasıl hile yapabileceğinizi tek tek , tane tane anlatmaya çalıştım.Laptop kullanıyorsanız FN tuşuyla beraber F3’e tıklamayı sakın unutmayın yoksa hile çalışmayabilir.Ayrıca Crysis hilelerini online oynarken kullanamazsınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Batuhan}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir